Прохоровская Светлана (muse_svp) wrote,
Прохоровская Светлана
muse_svp

"Хочу немного подзаработать..."

Опять наткнулась на кучу статей по поводу конца света. Ну не будет света, купите себе арома-свечи про запас. В первой, что ли) . Но число верящих в это утверждение неуклонно растет. Как и растет и число тех, кто умудряется на этом зарабатывать. Как всегда, если появляется спрос - появляется и предложение.


В Україні почали заробляти на кінці світу

Люди готові віддати величезні гроші за місце в бункері чи спеціальні картки-талісмани

На торгівлі способами пережити кінець світу, який пророкують на грудень 2012 року, можна заробити непогані гроші. Хитрі бізнесмени організували на цьому досить прибутковий бізнес.

За неймовірні гроші людям пропонують придбати місця в бункері. Також торгують спеціальними картками-талісманами, які захистять їхніх власників від апокаліпсису.

Як передає ТСН.ua, чимало українців виявили бажання придбати набір для виживання, який склали журналісти.

Вчені виявили ще одне підтвердження кінця світу 

У набір увійшли предмети першої необхідності, ліки та інструкція з використання. Вміст коробки коштував трохи більше 600 гривень. Люди готові були віддати за нього удвічі більшу суму.

За прогнозами експертів, апокаліпсис 2012 року – найдраматичніший з усіх попередніх. Його пророкували Ванга, Нострадамус та представники племені Майя.


[Источник]
http://vidido.ua/index.php/pogliad/article/v_ukraini_pochali_zarobljati_na_kinci_svitu/А вы что думаете по этому поводу?
Tags: Бизнес, Продажи, размышления
Subscribe

 • Люблю ЖЖ)

  Люблю ЖЖ) Хочешь посмотреть записи друзей, вместо их поста -главная страница ЖЖ открывается. Лента как всегда подвисает) А как у вас друзья? P.S…

 • (no subject)

  С добрым вечером, друзья! Давно не заходила в ЖЖ, и сегодня первый раз столкнулась с новым дизайном. Не знаю как вам, возможно вы уже привыкли, но…

 • Благодарю)

  Добрый вечер, друзья! Благодарю вас всех за ваши поздравления! P.S. Вас поздравляю с новым годом! Пусть ваши заветные мечты обязательно…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments